highest quality and absolutely amazewatches.com. divine skillfullness is definitely the center valuation of www.glsglasses.com for sale. versacereplica are the best qulity online. excellent cheap christianlouboutin.to under $60 extra attractive. excellent cheap replica bottega veneta under $60 extra attractive. how to spot a http://www.robinsreplica.ru/. luxury sevenfriday.to effortless to perform and uncomplicated to go through. the best skill with hands and fingers, imagination plus intellect is actually a element of reddit https://www.replicapam.ru. high quality luxury https://www.movadowatches.to for men and women. www.replicasrelojes.to with aaa quality at our fake watch store from china.

SEO optimalizace pro vyhledávače - Versoft.cz
| Úvodní strana | Webové stránky | E-shop | Optimalizace | Hosting | Volné pozice | Kontakty |
 • Tvorba webových stránek
  Kvalitní www stránky
  Tvořímě profesionální webové prezentace

  Naše firma poskytuje komplexní webdesign služby zahrnující tvorbu www stránek a prezentací, webhosting, redesign i registrace domén.

  Vytváříme profesionální internetové stránky a webové aplikace, které Vám dají náskok před konkurencí, a to vše za velmi nízké ceny.

 • Tvorba internetových obchodů
  Jen kvalitní e-shop prodává
  Tvořímě profesionální internetové obchody

  Jen málo e-shopů (B2C i B2B) dnes splňuje přísná kritéria bohaté funkčnosti a účelného designu. Vzali jsme v úvahu poslední trendy v oblasti internetového obchodání a výsledkem je náš modulární systém. Jednotné prostředí administrace bylo navrženo s důrazem na přehlednost a snadné použití.

Cestujsdetmi.cz
Specialni-darky.cz
Klienstká sekce

SEO optimalizace

SEO znamená v angličtině search engine optimization, v překladu optimalizace pro vyhledávače. Někdy se také používá označení pozicování, webová optimalizace nebo optimalizace webu. SEO spočívá především v úpravě Vašeho webu takovým způsobem, aby se Vaše stránky objevovaly ve vyhledávačích na předních místech.

 

 1. SEO audit/analýza - provedeme ruční audit 100 faktorů Vašeho webu, abychom zjistili, kde jsou problémy a jak je budeme odstraňovat.
  Analýza klíčových slov - zjistíme, jaká slova lidé vyhledávají a která jsou pro Vás nejefektivnější.
  Stanovení SEO strategie - pro každou firmu vytvoříme dlouhodobou strategii, která bude odrážet její finanční, časové a technické možnosti, stejně jako aktuální situaci na trhu.

 2. Optimalizace celého webu - nyní přetváříme Váš web tak, aby maximálně vyhovoval vyhledávačům. V první řadě to znamená optimalizaci informační architektury, úpravu šablon a je-li to zapotřebí, i optimalizaci zdrojového kódu.

 3. SEO copywriting - pro každou optimalizovanou stránku napíšeme text, který bude přesvědčivý , bude prodávat a zároveň bude maximálně vyhovovat vyhledávačům.

 4. Optimalizace konkrétní stránky - každou optimalizovanou stránku detailně "vyšperkujeme", aby co nejvíce vyhovovala vyhledávačům.

 5. Vyladění behaviorálních faktorů, aplikovaná sémantika - moderní vyhledávače posuzují i to, jak dlouho se uživatel zdržel na stránce i na celém webu, jak často se vrací, zda-li se na webu neztrácí, zda-li na něm něco dělá atd. Postaráme se, aby i tyto faktory dosahovaly co nejvyšších možných hodnot.

 6. Budování zpětných odkazů - zpětné odkazy jsou jako reference. Čím více a čím prestižnějších referencí máte, tím jste pravděpodobně kvalitnější firma. Podobně to funguje se zpětnými odkazy a Vaším webem. Postaráme se, abyste měli dostatek kvalitních zpětných odkazů a aby jejich nárůst byl přirozeně rozložen v čase.